• 0 (212) 975 13 39
  • info@transtektr.com

ELSY

Transtek Turkey Otomotiv

ELSY

ELSY, Transtek'in akıllı E / E mimarisi sistemidir. ELSY ile güvenilir bir elektrik sistemine sahip bir aracınız olacaktır. Yine de bir arıza meydana gelmesi halinde, kolayca izlenebilecek, araç bilgisayar ekranı veya Transtek'in yerleşik tanılama uygulaması yüklü ortak bir dizüstü bilgisayar kullanılarak teşhis edilebilecektir. Araç Transtek’in gerçek zamanlı sisteminin bir parçasıysa, hata raporları ve teşhisleri de çevrimiçi olarak mevcuttur.


ELSY'ye yatırım yaparken, aynı zamanda güçlü ve kullanıcı dostu bir tasarım aracı elde edersiniz. Grafiksel yardımlarla, Thoseb ELSY birimleri için (düğümler, ekranlar ve tuş takımı kontrolörleri gibi), elsyCAN veya ELSY iletişim protokolü aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurarak mantıksal koşullar yaratmak mümkündür. Düğümlerimiz, çeşitli giriş ve çıkışlar ile üç farklı boyutta mevcuttur ve herhangi bir araca uyacak şekilde birleştirilebilir. Tüm düğümler birbiriyle etkileşime girdiği gibi birbirinden bağımsız olarak çalıştığı için, sistem master / slave sistemlerine göre arızaya karşı daha az savunmasızdır.


ELSY, otobüsteki diğer sistemlerle kolayca entegre edilebilir ve bir Transtek araç bilgisayarı ve LCD ekranları kullanarak birçok arayüzün yerini alabilir. Hedef işaretlerini ayarlamak, araç içi klima sistemini kontrol etmek, sürüş öncesi güvenlik kontrollerini yapmak vb. mevcut özelliklerden sadece birkaçıdır. Araç bilgisayarını, geri viteste iken dikiz kameralarından görüntüleri otomatik olarak görüntülemek için de kullanabilirsiniz. Normal çalışma sırasında sürücü yolcu ve bagaj kapılarının, motor kapağının ve diğer uyarı mesajlarının durumunu görebilecektir.


Transtek'in ELSY sistemi ile güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için güvenilir ve yüksek oranda bütünleşik bir elektrik sistemi elde edersiniz.