• 0 (212) 975 13 39
  • info@transtektr.com

Voith Diyagnostik

Transtek Turkey Otomotiv

Voith Diyagnostik

Transtek, Voith yayınına her zaman tam erişim sağlayan benzersiz bir uzaktan tanılama sistemine sahiptir. Transtek yerleşik ünitesi, bir iletim hatası meydana geldiğini algılar ve operatöre bir akıllı telefon / bilgisayar ve standart bir web tarayıcısı kullanarak şanzımanla ilgili tüm bilgileri anında görebilen bir metin mesajı veya e-posta gönderir.


Operatör, otobüsleri görebilir ve durum hakkında veya bakım gerektiğinde bilgi alır. Transtek, Avusturya'da ÖBB-Postbus ve Wiener Linien filosunun 2013 yılından sonra üretilen tüm otobüslerini bu özellik ile donatmıştır. Benzersiz sistemle, operatörler ve atölyeler artık araçların iyi operasyonel sağlığını korumanın yanı sıra planlamayı iyileştirmek ve maliyet tasarrufunu artırmak için araçların çoğunu en iyi şekilde kullanabiliyor.


Transtek sistemi, önleyici bakım için temel oluşturur ve arızaları en aza indiren otobüsler ile yedek araçların gerekliliğini en aza indirir.

Transtek Eco Sürüş ve Yakıt Yönetim Sistemi ile sadece yakıt maliyetlerinizi azaltamayacak, aynı zamanda yolcu konforunu ve verimliliği artırabilecek ve çevre üzerindeki etkiyi azaltabileceksiniz.