top of page

Video Kayıt Sistemi

Giderek artan bir şekilde insanlar, araç içi video gözetiminin hem sürücüler hem de yolcular için toplu taşımada güvenliği artırmanın iyi bir yolu olduğunu keşfediyor.

Video Kayıt Sistemimiz (VKS) toplu taşıma için özel olarak tasarlanmıştır ve araç bilgisayarı ile entegre edilebilir, bu da çeşitli avantajlar sağlar.


Gerçek zamanlı bilgiler, kaydedilen resimlerle birlikte kaydedilir. Bu sayede resimler değerlendirilirken tam GPS zamanı, rota numarası ve resmin kaydedildiği konum gibi bilgiler sunulur. Aktif geri vites ve açık kapılar gibi olaylara bağlı olarak kamera görüntüleri sürücüye gösterilebilir. İsteğe bağlı olarak, görüntüler merkezi bir sisteme aktarılabilir, burada kameralardan gerçek zamanlı görüntülerin yanı sıra önceden yapılmış kayıtlar da görüntülenebilir.


Kaydedilmiş videoyu izlemek için hem web tabanlı hem de iş istasyonlarına kurulum için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bir kayıt, gerçek video kaydedici HDD'sini bağlayarak veya video kaydının tamamını veya sadece ilginç bir kısmını aktararak incelenebilir. Belirli bir ilgi alanına sahip bir video kaydının paylaşılması kolaydır, ör. polisle.


SÜRÜCÜLERE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

  • Gerçek zamanlı olarak yüksek çözünürlüklü görüntüler

  • Ön ve yan kamera görüntüleri

  • Artırılmış güvenlik

  • Duruma değerli bir genel bakış

  • Geri vitese geçerken arka görüş kamerası görüntüsünü alın


Video gözetim sistemi Thoreb'in yerleşik AVL sistemi ile entegre edilebildiğinden, sürücüye rota bilgisi ve kamera görüntüleri için aynı sürücü ekranı kullanılabilir.

bottom of page