top of page

TRANSTEK TURKEY OTOMOTİV

Transtek, ulaşım ve otomotiv endüstrisi için bilgi ve teknolojiyi entegre etme konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Uzun yıllara dayanan deneyiminden, yerel ve küresel endüstrinin karşılaştığı zorluklara aşinalığından yararlanarak eksiksiz bir danışmanlığın yanı sıra tam hizmet çözümleri sunuyoruz.

Köprü Üzerinde Sarı Otobüs

Transtek, iş ortaklarını küresel eğitim ve bilgi alanındaki güçlü yönlerine göre özenle seçer ve ardından en son bilgi teknolojisindeki kendi uzmanlığını ekler. Transtek ve ortakları birlikte çalışarak iş süreçlerini otomatikleştirmek için ideal çözümler sunabilmektedir.

 

Mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız, şirketin hızla değişen bir pazarın ortaya çıkardığı en büyük zorlukları bile karşılayabileceği anlamına gelir. Transtek, müşterilerinin operasyonel, yönetimsel ve idari performanslarını geliştirerek hizmetlerinin kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

 

Teknolojik mükemmellik, uzmanlık becerileri ve üstün kişisel hizmet ile birleştirilmiş yerel pazarlar bilgisi, ITS sistemleri, multipleks teknolojisi, yangın söndürme sistemleri, ayna kamera sistemleri ve elektromanyetik retarder alanındaki herhangi bir zorluğa hızlı yanıt ve özel çözümler sağlar.

 

Birlikte işbirliği yapmanın ve güçlü yerel ilişkileri sürdürmenin yüksek kaliteli hizmetlerin sağlanması için gerekli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle Transtek, tüm paydaşları, müşterileri, çalışanları ve iş ortakları için uzun vadeli değer sağlayan ticari bir odağı sürdürmektedir.

unnamed.jpg
1_cat.jpeg

Transtek bir Afifi Group alt kuruluşudur.

Her şey, 1927'de Afifi Ailesi'nin Nasıra yakınlarındaki Sepphoris köyünün yanındaki topraklarını işlemesiyle başladı. Tarımsal üretim arttıkça aile, mallarını Hayfa ve Yafa gibi büyük liman kentlerine daha verimli ve hızlı bir şekilde taşımak için bir kamyon satın aldı. Diğer çiftçilerin çoğu da ürünlerini bu kamyonla gönderdi. Çok geçmeden, komşu şehirlere ve pazarlara seyahat etmek için araç kullanmanın daha rahat ve daha hızlı olduğunu fark eden köylüler, yolculuk için para ödemekten memnun oldular.

Artan talebe yanıt veren aile, kamyonun arkasına oturaklar yerleştirdi.

1932'de aile ilk otobüsünü satın aldı; bu, işlerinin ulaşım, seyahat ve turizm alanlarında gelişmesinin temellerini atan bir dönüm noktasıydı.

O zamanlar Afifi Group'un iş felsefesini belirleyen, yol gösterici ilkemiz bugün de olduğu gibi müşteri hizmetleriydi. Mütevazı bir aile girişimi olarak başlayan şey, yıllar içinde ulaşım, turizm, otel, bilgi teknolojisi, yatırım, gayrimenkul ve uluslararası ticaretle uğraşan 20'den fazla şirketi kapsayan güçlü ve başarılı Afifi Group’a dönüştü.

Grubun 1200'den fazla otobüsü, iki oteli ve birçok gayrimenkulü var. Aynı zamanda kuruluşla özdeşleşmiş, aidiyet ve gurur duyan yaklaşık 2600 çalışanı var.

Grubun çeşitli alanlardaki uzun süreli deneyimi, benzersiz ürünleri ve çeşitli hizmetleri en yüksek kalitede sunmamızı sağlar. Gelişimimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin ilk tercihi olmayı sürdürmek için her gün yeni çözümler ve teknolojiler arayarak kendimize meydan okuyoruz.

TRANSTEK LOGO.JPG

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile “KALİTE’yi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak görmek ve bu çerçevede:

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak.

  • Yasalara ve mevzuatlara uygun çalışmak.

  • Teknolojik gelişmeyi yakından takıp ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen  hizmeti gerçekleştirmek.

  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem    vererek eğitimli personel ile çalışmaktır.

GENEL MÜDÜR

bottom of page