top of page
Sinosynergy Oversea Brochure-1_edited_ed

Hidrojen Yakıt Hücresi Konusunda Sektör Lideri 

 

Sinosynergy, Haziran 2015'te kurulmuş olup, Çin'in CV hidrojen yakıt hücresi ("HFC") alanında lider pazar konumuna sahip önde gelen bir hidrojen yakıt hücresi tedarikçisine dönüşmüştür. Sinosynergy, mükemmel hidrojen yakıt hücresi ürünleri ve dayanıklı sistem çözümleri sunmayı taahhüt etmiş olup, enerji ve çevre sorunlarını çözerek topluma katkıda bulunma misyonuna sahiptir.

2017'de Şirket, dünya çapında örnek alınan hidrojen yakıt hücresi ünite üretim tesisi inşa etmiş ve ISO9001:2015 ve IATF16949:2016 kalite sistem belgelendirmesini geçmiştir. Güçlü bağımsız AR-GE ve yenilik kapasitesi, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler ve mükemmele yakın hizmet altyapısı sayesinde, Şirketin hidrojen pazar payı son altı yılda yerel pazarda önde gelen bir konuma ulaşmıştır.

"İnovasyon, azim, şeffaf ve kazan-kazan" ilkesine bağlı kalarak, Sinosynergy, sürekli teknolojik yenilik ve yüksek kaliteli büyük ölçekli üretim yoluyla karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, gemi inşaatı ve dağıtık güç üretimi alanlarında yakıt hücresi teknolojisinin ticarileştirilmesini teşvik etmektedir. Sinosynergy, temiz ve sürdürülebilir kalkınmanın parlak bir partneri olarak geleceği ortaklaşa yaratma gayesindedir.

image_edited_edited.jpg
Sinosynergy Oversea Brochure-7_edited.jp

Günümüz ve Geleceğimizin Trendi Hidrojen Yakıt Teknolojisinde yerinizi alın.

bottom of page