top of page
Foto_2.JPG

Thoreb toplu taşıma için yenilikçi çözümlere odaklanıyor.

Ana iş alanlarımız, yolculara, trafik yöneticilerine ve servis personeline gerçek zamanlı bilgilerin yanı sıra akıllı elektrik-elektronik mimari sistemimiz ELSY'dir. Thoreb, araç performansı ve sağlık bilgilerini trafik bilgileriyle birleştirerek müşterilerimize benzersiz bir çözüm kombinasyonu sunabilmektedir.

Yapıları, ilişkileri, kalkınma fırsatlarını ve bunlara eşlik eden ekonomik ve coğrafi sınırlamaları görmek önemlidir. Bu çerçevede, her müşterinin gereksinimini karşılayan sistemler inşa ediyoruz.

Railway_station_boarding_area.jpg

AB Thoreb, Dr. Thore Brynielsson'a ait özel bir limited şirkettir. Thore Brynielsson, 1976'da "Cazip Toplu Taşımaya Doğru Adım Adım Gelişim" adlı doktora tezini yayınladığı tarihte ifade ettiği birçok vizyonu Thoreb aracılığıyla gerçekleştirmiştir.

Thoreb, müşterilerimize sürekli olarak son teknoloji ürünler sunmaktadır. Yeni düşünce ve tutumla rakiplerimize meydan okuyor ve geleneksel platformlara bir alternatif sunuyoruz. Müşterilerimiz Thoreb'i ve ürünlerimizi seçerek, yalnızca gerçekten benzersiz özelliklere sahip birinci sınıf sistemlere sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda uzun yıllara dayanan projelerden elde ettiğimiz deneyimimizden de yararlanacaktır.

Sistemlerimiz güvenilirdir ve müşterilerimize daha verimli ve karlı olmalarına yardımcı olacak faydalı bilgiler ve araçlar sağlar. Thoreb, hem ISO 9001 hem de ISO 14001 sertifikalıdır. AAA şirketi olarak derecelendirilen Thoreb, her zaman güvenilir ve güvenilir bir iş ortağı olarak görülmelidir.

Thoreb'in Çözümleri

ELSY_K301_edited_edited.jpg
RealTimeInfo1.jpg
network1.PNG
DriverInCommand1.jpg
vatten1.jpg
TravellerInfo1.jpg
Counter2.jpg
infotainment1.JPG
EarlyWarning1.png
Reports1.jpg
Voith1.jpg
Video1.png
BirdView1_edited.jpg
QR1.jpg
TLP1.JPG
skit_01.jpg
bottom of page