top of page

Safety Tech, Gauzy'nin alt kuruluşu olan Vision Systems'e bağlıdır.

Safety Tech, otobüsler, karavanlar ve kamyonlar için sürüş konforu ve güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış önemli bir uluslararası şirkettir.

Şirket, üretici ve kullanıcı için yenilikçi ve güçlü katma değerli özelliklere sahip eksiksiz, yüksek performanslı çözümler geliştirmektedir.

IMG_7468_retouchOCU-1024x683.jpg

Esnek, duyarlı ve müşterilerinin özel isteklerine özen gösteren Safety Tech, ergonomi ve dizayn açısından özelleştirilmiş çözümler tasarlayabilmektedir. Buna ek olarak, şirket şu anda piyasadaki en yüksek standartları karşılayan endüstriyel mükemmellik yaklaşımıyla üretim tesislerinin yanı sıra hizmetlerini de geliştirmektedir.

Mekanik dikiz aynalarında uzun süredir aktif bir şirket olan Safety Tech, kanıtlanmış teknolojiye dayalı ayna kamera sistemleri ve sürücü destek sistemleri ile pazarlarda etkili olmaktadır. Ar-Ge merkezi, farklı uzmanlık alanlarını bir araya getiriyor: Görüş sistemleri, görüntü analizi, sürücü arayüzü ve sürüş ortamı.

İnovasyon kapasitesi, stratejik ortaklıklar yoluyla güçlendirilir ve becerilerin belirli teknik bilgilerle tamamlamasını sağlar.

Safety Tech ayrıca son derece güvenilir ve özelleştirilebilir yeni nesil sürücü koruma kapılarındaki uzmanlığıyla tanınmaktadır.

irizar-ie-tram-18m_45961439134_o_R-1024x864.jpg

AYNA
KAMERA
SİSTEMİ

bottom of page