top of page

Bilgi - Eğlence

Thoreb, esnek ve güçlü bir Bilgi-eğlence sistemi sunar. Aracın bloğuna ve konumuna göre yolculara faydalı trafik bilgileri ve reklamlar göstermek için farklı boyutlarda ve farklı kurulum seçeneklerinde yüksek çözünürlüklü renkli ekranlara sahiptir.

Bilgi ve Eğlence sistemi, otomatik sesli anonsları da sağlayan PA sistemine bağlanabilir.


Yolcu ekranı, herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Ne zaman ve hangi bilgilerin görüntülenmesi gerektiği, seçilen bloğa ve yolculuğa bağlanabilir. Müşterilerimiz, sürüş sırasında durakların listesiyle birlikte hattın ve varış noktasının adını veya ana hatlarıyla belirtilen rota ile mevcut konumu gösteren bir haritayı göstermeye karar verebilir. Reklamlar ayrıca ayrı ekranlarda veya haritanın görüntülendiği aynı alanda gösterilebilir. Ayrıca, belirli reklamlar belirli duraklarla ilişkilendirilebilir.


Bir durağa yaklaşırken, bir harita çevre hakkında daha fazla bilgi gösterebilir. Duraktan diğer kalkışlar ile ilgili bilgiler, tahmini hareket saatleri ile birlikte görüntülenebilir. Varsa, sürücüden veya trafik yönetiminden gelen metin mesajları görüntülenebilir. Thoreb'in web tabanlı uygulaması MediaCloud'u kullanarak yolcu bilgi-eğlence sistemini yönetmek kolaydır. Thoreb MediaCloud ile oynatma listeleri oluşturuluyor ve medya dosyaları yayınlandıkları anda araçlardaki Bilgi ve Eğlence Sistemi ekranlarına otomatik olarak yükleniyor.


İŞE YARAR BİLGİLERLE SEYAHAT EDİN

  • Farklı ihtiyaçlar için kişiselleştirilmiş

  • Gerektiği zaman ilgili bilgileri gösterme

  • Aktif bağlantı koruması

  • Gösterilen reklamların Logları

  • Otomatik sesli duyurular

Bilgi-eğlence sistemimiz ile müşterilerinizin tüm yolculukları boyunca bilgi isteklerini karşılayabilirsiniz.

bottom of page