top of page

Elsy

Thoreb'in ELSY sistemi ile güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için güvenilir ve yüksek düzeyde entegre edilebilir bir elektrik sistemine sahip olursunuz.

ELSY, Thoreb'in akıllı E/E mimari sistemidir. ELSY ile güvenilir bir elektrik sistemine sahip bir araca sahip olacaksınız. Yine de bir arıza olması durumunda, araç bilgisayar ekranı veya Thoreb'in yerleşik teşhis uygulamasının kurulu olduğu ortak bir dizüstü bilgisayar kullanılarak kolayca izlenebilir. Araç, Thoreb'in gerçek zamanlı sisteminin bir parçasıysa, hata raporları ve teşhisler de çevrimiçi olarak mevcuttur.


ELSY'ye yatırım yaparken aynı zamanda güçlü ve kullanıcı dostu bir tasarım aracına sahip olursunuz. Grafik yardımlarla, Thoreb ELSY üniteleri (düğümler, ekranlar ve tuş takımı kontrolörleri gibi), elsyCAN veya ELSY iletişim protokolü aracılığıyla birbirleriyle iletişim kuran mantıksal koşullar oluşturmak mümkündür. Düğümlerimiz, çeşitli giriş ve çıkış sayılarına sahip üç farklı boyutta mevcuttur ve herhangi bir araca uyacak şekilde birleştirilebilir. Tüm düğümler bağımsız olarak çalıştığından ve birbirleriyle etkileşime girdiğinden, sistem arızaya karşı ana/bağımlı sistemlere göre daha az savunmasızdır.


ELSY, veriyolundaki diğer sistemlerle kolayca entegre olur ve Thoreb araç bilgisayarı ve LCD ekranları kullanarak bir dizi arabirimin yerini alabilir. Varış yeri işaretlerini ayarlamak, araç içi iklim sistemini kontrol etmek, sürüşten önce güvenlik kontrollerini yapmak vb. mevcut özelliklerden sadece birkaçı. Geri giderken arka görüş kameralarından gelen görüntüleri otomatik olarak görüntülemek için araç bilgisayarını da kullanabilirsiniz. Normal çalışma sırasında sürücü, yolcu ve bagaj kapılarının durumunu, motor kapağını ve diğer uyarı mesajlarını görebilecek.

bottom of page