top of page

ESYY

Thoreb Ekonomik Sürüş ve Yakıt Yönetim Sistemi (ESYY), sürücünün yakıt tüketimini en aza indirmesine ve yolcu konforunu en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur.

Thoreb ESYY ile sürücü sürüş davranışını iyileştirmek ve yakıt maliyetini azaltmak mümkündür. Thoreb ESYY, sürücü gaz pedalını çok sert kullandığında ve konforlu hızlanma limiti aşıldığında kaydeder. İvmeyi kaydetmenin yanı sıra, yanal ivme de hesaba katılır.


Bir virajdan geçerken, gaza virajdan çok uzun süre önce basıldığında sürücü anında bir uyarı alır. Uyarı, ciddiyete bağlı olarak yeşilden kırmızıya yanan göstergelerle yapılır. Sürücü yeşil göstergenin her zaman yanmasını sağlamaya çalışırsa, hem yakıt tüketimi seviyesi hem de yolcu konforu optimize edilecektir.


Sürüş davranışı her zaman Thoreb ESYY tarafından kaydedilir. 3G/4G kullanılarak, tüm bu veriler gerçek zamanlı olarak sunucularımıza gönderilebilir ve uzaktan araç teşhisi için web uygulamamızda sunulabilir. Ayrıca veriler, ayrıntılı ve özet raporların çıkarılabileceği merkezi bir veritabanında saklanacaktır.


SAYISIZ AVANTAJLARI

  • Anında sürüş davranışı geri bildirimi

  • Düşük yakıt tüketimi

  • Frenlerin daha az yıpranması

  • Artırılmış yolcu konforu

  • Sürüş davranışı raporlaması


Thoreb Ekonomik Sürüş ve Yakıt Yönetim Sistemi ile sadece yakıt maliyetlerinizi düşürmekle ve yolcu konforunu en üst düzeye çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda verimliliği artıracak ve çevreye olan etkiyi azaltacaksınız.

bottom of page