Online Araç
Diyagnozu
Thoreb, toplu taşıma için yenilikçi çözümlere odaklanıyor. Ana iş alanlarımız, yolculara, trafik yöneticilerine ve servis personeline gerçek zamanlı bilgilerle birlikte akıllı E/E mimari sistemimiz ELSY'dir. Thoreb, araç performansı ve sağlık bilgilerini trafik bilgileriyle birleştirerek müşterilerimize benzersiz bir çözüm kombinasyonu sunabilmektedir.
Sürücü Gösterge Paneli
... THOREB'in dijital gösterge paneliyle yeni bir sürüş deneyimine başlayın
Tam lcd Küme
Uyarlanması ve kurulumu kolay
Bireysel tasarım
Ethernet Üzerinden Güç (PoE) Bağlantısı mevcuttur
Ek bir tuş takımı ile fonksiyonların etkinleştir- ilmesi/devre dışı bırakılması
Thoreb's Digital Dashboard, araçla mükemmel bir simbiyoz içinde çalışan tam bir LCD Kümesidir. Küme düzeni, serbestçe seçilebilen gösterge konumu, kamera resimlerinin gösterimi ve tam araç teşhisi dahil olmak üzere müşterinin ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı tasarlanabilir. Küme, Thoreb'in mültipleks Sistemi ile entegre edildiğinde ve 3G/4G İletişim, w-lan, gps ve ivmeölçerde yerleşik olduğunda, sistem gelişmiş teşhis ve filo yönetimi bilgileri sağlayabilir.
Bilgi - Eğlence Ekranı
Avantajlar
Farklı ihtiyaçlar için özelleştirilebilir Bilgi gerektiğinde gösterilir
Bağlantı koruması etkinleştirildi
Gösterilen reklamların günlüğü
Otomatik sesli anons mümkün
Thoreb, özelleştirilebilir yolcu bilgi sistemleri sağlamada pazar lideridir. Farklı boyutlarda ve farklı kurulum seçenekleri için mevcut olan yüksek çözünürlüklü renkli ekranlar, araç bloğu- na ve konumuna göre trafik bilgilerini ve reklam- ları yolculara gösterir. Sistem, otomatik sesli anonsları da sağlayan pa-Sistemine bağlanabilir.